بسمه تعالی

5 راه افزایش درآمد از وب سایتتان

دستیابی به بازدیدکنندگان بیشتر اولین گام تبلیغات آنلاین در وب سایت  است و آنچنان که شما فکر می کنید دشوار نیست. شما  باید برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتری  و مراجعه مجدد آنها این کار را انجام دهید. در اینجا 5 روش  تقویت کسب و کار انلاین و بهبود استراتژی بازاریابی  بیان شده است.

1-صفحه فرود

استفاده از صفحه فرود به عنوان راهنما برای تبلیغات آنلاین کاملا ضروری است . یک صفحه فرود خوب طراحی شده صفحه ای است که مشتریان بالقوه را با محتویات زاید،  گیج و سر درگم نمی کند و بر هدفی خاص و فراخوان(call to action ) واضح و روشنی  متمرکز است.

3- پر کردن فرم به صورت کوتاه و آسان

تا به حال چند بار شده که زمانی که  از تعداد مراحل مورد نیاز و تعداد فیلد هایی که باید پر کنید ، آگاهی یافتید ، منصرف شده و صفحه ثبت نام را در وسط انجام فرایند بستده اید؟  در وهله اول ، توجه داشته باشید که هیچ کس دوست ندارد وقت خود را صرف پر کردن فرم های خسته کننده، کند. و نیز هیچ کسی هم حاضر نیست اطلاعات و جزئیات خصوصی  را در اختیار شما  قرار دهد. به همین دلیل شما فقط باید اطلاعات ضروری را بگیرید و اگر به هر دلیلی نیاز است ، مشتریانتان را بیشتر بشناسید ، می توانید همیشه پیشنهادهای ویژه ای  به آنهایی که فعالیت زیاد دارند، بدهید.

3- بازدید کنندگانتان را بشناسید

ایجاد صفحه فرود  یا صفحه خانگی بهینه تنها آغاز کار است ؛ شما به کمک ابزارهای ویژه  می توانید استانداردها را پیدا کرده و بفهمید چه چیزی باید تغییر کند تا مشتریان  افزایش یابند.  به عبارت دیگر،  شما می توانید مشکل وب سایتتان را درک کرده و آن چیزی که باعث تغییر نظر بازدید کنندگان و ترک صفحه می شود را بیابید؛ یکی از ابزارهایی که می تواند برای شما مفید باشد Google Analytics

4- اطلاعات لازم در مورد محصول ارائه کنید

مشتریان علاوه بر تصاویر نمایش داده شده در صفحه محصول باید اطلاعات جزئی در مورد محصول به دست اورند.  شما در کنار ویژگی های رایج مانند مشخصات، اندازه، وزن ،  مواد تشکیل دهنده یا منافع محصول می توانید از چت زنده نیز استفاده کنید. با انجام این کار باعث می شوید پاسخ های مفیدی به سوالات و درخواست های مشتریان به صورت آنلاین داده شود  و این حقیقتا یک روش مهم در جلب اعتماد مشتریان  است.

5- محتوای سبد خرید باید همیشه قابل مشاهده باشد

شما حتی اگر  همه مراحل فرایند خرید  (منظور صفحه خرید محصول است ) را ساده سازی کرده باشد ، باز هم مشتری باید همیشه بتواند کالاهایی که به خرید خود اضافه نموده است را ببیند. این مورد شامل قیمت، مقدار و نیز اطلاعات لازم در مورد خرید می شود.  فرایند پرداخت فقط با یک هدف یعنی نهایی کردن  خرید باید صورت پذیرد. نیازی نیست مشتریان را به سمت تبلیغات و محتوای بازاریابی غیر مرتبط  بکشانید زیرا زمانی که مشتریان تصمیم خرید دارند محتوای غیر مرتبط و مراحل بسیار  پیچیده  ممکن است نظر آنها را تغییر دهد و به  فرایند خرید خاتمه دهند. رسیدن به بیشترین بازدهی وب سایت آنچنان که در نگاه اول به نظر می آید ، دشوار نیست. شما اول از همه باید بر بهینه سازی تغییر متمرکز شوید و بفهمید چه چیزی را باید برای رسیدن به هدف عوض کنید.  یک تیتر فوری و صفحات فرود خوب طراحی شده باعث خیره شدن جشم  بازدیدکنندگان می شود ؛  زمانی که توجه آنها جلب شد ، باید وارد  عمل شوید. مراحل ساده و اطلاعات مفید و واضح در مورد مزایایی که به دست می آورند می توانند به شما در تبدیل بازدید کننده به مشتری کمک کنند.   از نمونه کارهای طراحی وب ما برای دریافت نمونه های واقعی دیدن کنید. طراحی سایت در شیراز - طراحی وب در شیراز - طراحی سایت شیراز - طراحی وبسایت در شیراز - شرکت طراحی سایت شیراز

مطالب مشابه

bestrah

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟