۱۰ نکته درباره ی فروش آنلاین خودرو (قسمت دوم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon دوشنبه 22 آبان 1396

۱۰ نکته درباره ی فروش آنلاین خودرو (قسمت دوم)

در این سلسله مطالب می خواهیم به ۱۰ نکته ای که هنگام فروش آنلاین خودرو باید به آن ها توجه کرد اشاره کنیم. در مطلب قبلی توضیحاتی درباره ی اهمیت فروش آنلاین خودرو دادیم و به دو تا از نکات این فروش اشاره کردیم و گفتیم که اول از همه باید محل مناسبی را برای قرار دادن تبلیغ خود انتخاب کنید و در گام بعد باید اطلاعاتی راجع به ماشین خود کسب کنید که اگر کاربران با شما تماس گرفتند و سوالاتی پرسیدند بتوانید به آن ها پاسخ دهید.   توجه داشته باشید که باید به مشتری ها اطلاعات صحیح بدهید، اگر به آن ها اطلاعات اشتباه دهید اینکه مشتاق خرید از شما باقی بمانند خیلی کم می شود. دانستن این نکته هم ضروری است که اغلب مشتری ها علاقه ای ندارند که بعد از خرید خودرو باز هم برای آن خرج کنند. بهتر است با یک تعمیر کار خودرو مشورت کنید و ایرادات اصلی خودروی خود را برطرف کنید. اینطوری خودرو (حداقل تقریبا) سالمی را به مشتری ارائه می دهید و احتمال خرید آن بالا می رود.  
  • تعیین قیمت مناسب

بعد از آنکه تمام مراحل قبل را پشت سر گذاشتیم حالا وقت آن است که قیمت مناسبی برای خودروی خود تعیین کنیم. همه ی ما می خواهیم ماشین خود را یک میلیارد تومن بفروشیم اما در نهایت اگر واقعا می خواهیم خودروی خود را بفروشیم باید تا حدی منطقی برخورد کنیم. اگر قیمت خودرو را خیلی زیاد قرار دهید قطعا توسط خریداران نادیده گرفته می شود و اگر قیمت آن را زیادی پایین تعیین کنید اگر چه بسیار مورد توجه قرار می گیرید و خیلی زود خودروی خود را می فروشید اما در نهایت مقداری ضرر می کنید. برای یافتن قیمت مناسب باید کمی تحقیق کنید. سعی کنید به آگهی های فروش مشابه به خودروی خود سری بزنید و ببینید که آن ها چه قیمتی برای خودروی خود انتخاب کرده اند، خودروی آن ها چه امکاناتی دارد و چه امکاناتی را ندارد. اگر خودروی شما بهتر از آن ها می باشد و شرایط بهتری دارد قیمت بالاتر و اگر شرایط بهتری ندارد قیمت پایین تری را انتخاب کنید.
  • فروش آنلاین خودرو

  • تمیز کردن خودرو

این که قبل از قرار دادن خودرو در لیست فروش سایت های آنلاین باید آن را بشویید نکته ای بسیار مهم و حیاتی است که همه البته همه هم باید انجام دهند. تمیزی ماشین در عکس آن و به همان نسبت در تاثیری که بر روی مخاطبان می گذارد اهمیت بسیار بالایی دارد. درواقع شما با تمیز کردن خودرو زیبایی و شکل ظاهری آن را بیشتر نمایان می کنید. نکته ی دیگر اینکه حتما از شر وسایلی که فقط برای شما کاربرد دارند خاص شوید. همه ی ما وسایل بسیاری را در ماشین خود نگه داری می کنیم، وسایلی که برای دیگران هیچ اهمتی ندارند. بهتر است این وسایل را از ماشیبن بیرون بیاوریم تا شانس خرید خودروی ما بیشتر شود. برای فروش آنلاین خودرو حتما از این روش ها استفاده کنید تا در نهایت ماشین خود را به بهترین حالت به فروش برسانید. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت، دیجیتال مارکتینگ و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام