۱۰ نکته درباره ی فروش آنلاین خودرو (قسمت سوم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon دوشنبه 22 آبان 1396

۱۰ نکته درباره ی فروش آنلاین خودرو (قسمت سوم)

در دو مطلب قبلی به مواردی که باید در فروش خودرو از طریق سایت های اینترنتی و پلتقرم های آنلاین مورد توجه قرار دهیم اشاره کردیم. تا کنون ۴ نکته را بررسی کرده ایم و حالا می خواهیم به موارد دیگر بپردازیم. توجه کنید که رعایت همه ی این نکات در فروش خودرو شما به صورت آنلاین تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و کمک می کند که خودروی خود را به بهترین قیمت به فروش برسانید.
  • ارزش بالای عکس

برای فروش آنلاین هر چیزی یکی از مهم ترین نکات که باید رعایت شود این است که حتما از آن تصاویر مناسبی گرفته شود. این خیلی مهم است که کاربران و مخاطبان ببیند دقیقا چه چیزی را می خواهند بخرند. شما ممکن است به میزان زیادی درباره ی خودروی خود توضیح دهید و همه ی امکانات آن را توضیح دهید اما در نهایت باز هم کاربران به دنبال خودرویی هستند که آن را دیده باشند. زمانی که می خواهید از خودروی خود عکس بگیرید سعی کنید از تمام قسمت های آن عکس گرفته باشید، مشتری ها دوست دارند بدانند خودرویی که می خواهند بخرند چه شکلی است. از چرخ ها، از دستگیره های در و ... همه ی این ها باعث می شود که به آگهی شما توجه بیشتری ابراز که در نتیجه این یعنی مشتری بیشتر و فروش بهتر.
  • وقت نوشتن است

حالا تقریبا همه ی کار های لازم را انجام داده اید و فقط مانده یک کار، آن هم مهم ترین کار یعنی نوشتن متن آگهی. ما همه ی آگهی های فوق العاده ای را تا به حال دیده ایم و از آن ها خیلی خوشمان آمده اما وقتی که نوبت به خود ما می رسد، نوشتن متن یک آگهی خوب و همه جانبه که مشتری را برای خرید وسوسه کند، خیلی  کار راحتی به نظر نمی آید. شما در متن آگهی باید سعی کنید خود را به جای خریداران بگذارید و به سوالات احتمالی آن ها پاسخ دهید تا به این شکل توجه بیشتری را به خومد جلب کنید. برای مثال باید سعی کنید موارد زیر در متن آگهی شما وجود داشته باشد: سال ساخت و مدل خودرو مقدار کارکرد خودرو از ابتدا تا کنون اینکه خودروی شما از چه نوع سوختی استفاده می کند_ دیزلی است، بنزینی است، دوگانه سوز است و ... تاریخ آخرین باری که خودرو را برای تعمیر به تعمیرگاه برده اید قیمت مورد نظر شما برای خرید خودرو راه های برقراری تماس
  • مدارک ماشین را آماده کنید

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که بدون مدارک شما قادر به فروش خودرو نیستید و درست از زمانی که آگهی خود را به همراه عکس های خودرو در وبسایت ها قرار می دهید تماس های زیاد مشتری ها و علاقمندان خودروی شما آغاز می شود. شما باید پیش از این اتفاق و قبل از آنکه آگهی را بر روی اینترنت منتشر کنید تمام مدارک مورد نیاز برای فروش خودرو را آماده کنید تا با پیدا شدن مشتری مناسب نگرانی از بابت مدارک نداشته باشید. اگر دقیقا نمی دانید که به چه مدارکی نیاز خواهید داشت بهتر است با دفاتر بنگاه ماشین در این باره صحبت کنید. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت، دیجیتال مارکتینگ و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام