۱۰ نکته درباره ی فروش آنلاین خودرو (قسمت اول)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon دوشنبه 22 آبان 1396

۱۰ نکته درباره ی فروش آنلاین خودرو (قسمت اول)

ممکن است شما با ماشین خود خاطرات زیادی داشته باشید و از آن بسیار راضی یا کاملا ناراضی باشید. به هر حال حالا وقت آن رسیده تا از آن بگذرید و آن را بفروشید. ممکن است در این شرایط احساساتی شوید اما به هر حال تنها چیزی که در هنگام فروش خودرو برای شما اهمیت پیدا می کند این است که دوست دارید آن را به بالاترین قیمت ممکن بفروشید. به هر حال بحث پول در میان است! راه حل اول این اسن که خوردوی خود را به یک بنگاه معاملاتی خوردو نشان دهید که در این صورت بنگاه فقط به دنبال سود خود است و به پایین ترین قیمت ماشین شما را می فروشد تا زودتر به پول خود برسد. از سوی دیگر اما قرار دادن خودرو در سایت های فروش آنلاین می تواند سود بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد، دلیل آن هم ساده است. شما در در این سایت ها می توانید خوردوی خود را به جمعیت بسیار بیشتری عرضه کنید که در نتیجه احتمال اینکه خریدار و مشتری های بیشتری پیدا کنید هم افزایش می باید و چون در این میان شما مشتری خود را پیدا می کنید می توانید پول بیشتری به دست آورید اما ای کاش تمام قضیه به همین سادگی بود! در این مطلب می خواهیم ۱۰ نکته ای را به شما یادآوری کنیم که می توانند شما را در فروش بهتر خوردو کمک کند.
  • قرار دادن خوردو در پلتفرم مناسب

زمانی بود که شما اگر می خواستید خودروی خود را به تنهایی بفروشید می بایست یک تابلوی "برای فروش" روی شیشه ی آن می گذاشتید و منتظر می ماندید تا شاید کسی این آگهی را ببیند و بخواهد که ماشین را از شما خرید کند. حالا اما شرایط کاملا متفاوت شده و دیگر مانند قبل نیست، حالا تعداد قابل توجهی از سایت های فروش آنلاین وجود دارد که از شما می خواهند تا تبلیغ خود را در آن سایت ها قرار دهید. بسیاری از این سایت ها عملا از شما خواهش می کنند و سعی می کنند با آپشن های مختلف شما را تشویق به استفاده از امکانات آن ها کنند. نکته ای که وجود دارد این است که شما باید تمام شرایط فروش این سایت ها را مطالعه کنید و ببینید که شرایط کدام یک از آن ها برا شما مناسب تر است. بعضی از آن ها در ازای کاربران بیشتر و آپشن های بیشتر از شما مبلغی دریافت می کنند و در عوض بعضی از این سایت ها سعی می کنند امکانات و آپشن های مناسبی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند. به هر حال این شما هستید که باید انتخاب کنید اما مطمئن شوید که تمام شرایط آن ها را مطالعه می کنید و بهترین آن ها را انتخاب کنید.
  • بدانید چه دارید

زمانی که مخاطبان سعی کنند با شما تماس برقرار کنند قطعا تعداد بسیار زیادی سوال درباره ی ماشین از شما خواهند پرسید. بهتر است کمی درباره ی خودروی که داشته اید اطلاعات جمع کنید. ( اگر از قبل چیزی نمی دانید) این کار بسیار مهم است و باید انجام شود حتی اگر علاقه ای به چنین کاری ندارید. باید بدانید که که مدل موتور خودروی شما از چه نوعی است و نهایت سرعتی که می توان با آن رفت چه میزان است، شتاب آن چقد است و مقدار سوختی که در باک آن جا می شود چه اندازه است. حالا باید این اطلاعات اساسی خودرو را بدانید. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت، دیجیتال مارکتینگ و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام