کپی رایتینگ و سئو: ۱۷ راز فوق العاده مهم(به روز ۱۳۹۶)

آژانس دیجیتال مارکتینگ
بِستراه

clock icon پنجشنبه 09 شهریور 1396

کپی رایتینگ و سئو: ۱۷ راز فوق العاده مهم(به روز ۱۳۹۶)

کپی رایتینگ و سئو: ۱۷ راز فوق العاده مهم(به روز ۱۳۹۶)

در این مطلب سعی می کنیم راهکارهایی را که برای ارتقای سئوی سایت و مطالب سایت وجود دارد را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. تا بحال ۳ مورد از ۱۷ نکته ی بسیار با ارزش و تاثیر گذار را بررسی کرده ایم و می توانید آن ها از اینجا پیدا کنید. در این مطلب سعی می کنیم دو نکته ی بسیار مهم دیگر را با هم بررسی کنیم و برای شما توضیح دهیم تا با به کار گیری آن ها در مطالب و سایت خود از تاثیر شگفت انگیزشان استفاده کنید.

رنک #۱ شدن در گوگل

اینکه در صفحه ی اول جستجوی گوگل باشید یه مسئله است، اینکه اولین سایت در صفحه ی اول جستجوی گوگل باشید مسئله ای دیگر است.

باید همیشه سعی کنید کلمات کلیدی خاص خود و سایت خود را بسازید، کلماتی که در هیچ سایت دیگه ای استفاده نشده و این یعنی رنک ۱ برای شما.

بیاید با یک مثال شروع کنیم: نام سایت خود را در گوگل جستجو کنید

قاعدتا باید اولین سایتی که گوگل پیدا می کند و پیشنهاد می دهد همان سایت خود شما باشد و این یعنی رنک ۱ در آن کلمه ی کلیدی (نام سایت شما). حالا اگر این را در انواع ابزار های آنالیز گوگل یا الکسا یا هر سایت دیگری بررسی کنید متوجه می شوید که تعداد قابل توجهی فقط به خاطر رنک ۱ بودن سایت شما در آن کلمه ی خاص به سایت شما وارد می شوند. حالا کاری که ما باید برای سایت خود انجام بدهیم چیست؟

 

 

شما باید سعی کنید همواره در مطالبی که تولید می کنید و بر روی سایت خود منتشر می کنید به این نکته توجه کنید که از عبارت های خاص و یکتا استفاده کنید، همواره سعی کنید از برچسب هایی استفاده کنید که کمتر مورد استفاده قرار گرفته. می توانید این از این موضوع با جستجوی کلمات کلیدی انتخابی مطمئن شوید. در نهایت از این کلمات کلیدی و واژه ها در قسمت های مختلف مطلب خود استفاده کنید تا با جستجوی آن عبارت ها و کلمات این سایت شما باشد که در نتایج ابتدایی و به خصوص اولین نتیجه ی جستجو ظاهر می شود.

استفاده از فروم ها و نظرات کاربران در صفحات اجتماعی

یکی از نکاتی که خیلی کم به آن توجه می شود حرف های کاربران در حوزه های مختلف در شبکه های اجتماعی و سایت ها فروم است. حتما شده که در مسئله ای خاص مشکل داشته باشید و سوالی مشخص را در گوگل جستجو کنید (بپرسید) و همان سوال یا مشابه آن را در فروم های مختلف ببینید که کاربران پرسیده اند و دنبال پاسخ آن بوده اند.

این موقعیت بسیار عالی است و کمتر کسی اصلا به ن توجه دارد. بگذارید واضح بگویم: اگر سوالی در فروم های مختلف پرسیده شده و عده ای سوال مشخصی داشته اند این یعنی آن سوال به تعداد زیادی هر روزه در گوکل جستجو می شود و اگر کسی سوالی را در یک فروم پرسیده این یعنی شاید خیلی ها همان سوال را دارند که انتظار دارند با جستجو کردن آن در گوگل به پاسخ برسند. شما باید همیشه از این فرصت برای استفاده از کلمات کلیدی این سوالات و مطالب در محتوای خود استفاده کنید و تاثیر آن زود معلوم می شود.

 

مطالب مشابه

bestrah

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟