چگونه کلمات کلیدی تجاری انتخاب کنیم؟

شاید موضوع این مطلب کمی گیج کننده و در عین خال وسوسه کننده باشد. مطالب زیادی درباره ی پیدا کردن کلمات کلیدی اساسی در این سایت وجود دارد و شما می توانید آن ها را از اینجا مطالعه کنید، اما امروز می خواهیم به کلمات کلیدی بپردازیم که بعد تجاری دارند

کلمات کلیدی تجاری چیست؟

تا الآن هر چه کلمات کلیدی را بررسی کرده ایم فقط به دنبال جذب بازدید کننده بودیم و می خواستیم که آمار بازدید سایت را افزایش دهیم اما آیا همیشه افزایش بازدید سایت به معنای افزایش خریداران و مشتریان سایت و به معنای دیگر افزایش فروش و درآمد است؟ البته که با افزایش یازدید سایت در هر شرایطی احتمال افزایش درآمد بیشتر می شود اما اگر ما به دنبال فروش محصولات باشیم، مثلا یک فروشگاه اینترنتی داریم و می خواهیم آمار خریداران این سایت را زیاد کنیم، در این صورت صرف افزایش بازدید مفید نیست بلکه باید بازدید خریداران و کسانی که مشتری ما حساب می شوند را افزایش دهیم. در این صورت کمی باید در انتخاب کلمات کلیدی خود تغییراتی ایجاد کنیم، این بار باید کلماتی را انتخاب کنیم که خریداران و کسانی که اصطلاحا در جیبشان پول وجود دارد را مورد هدف قرار دهیم، در نتیجه آمار بازدید سایت را زیاد می کنیم و این افزایش شامل افرادی می شود که هر کدام احتمال خرید از سایت شما را دارد. و اما خبر خوب... بعد از همه ی حرف های بالا، حالا باید به این نکته اشاره کنیم که به هر حال راه حلی برای تشخیص و یافتن این کلمات کلیدی که معمولا خریداران از آن ها استفاده می کنند وجود دارد. زمانی هم که شما بتوانید سایت خود را در معرض بازدید این افراد قرار دهید تبدیل کردن این بازدید به درآمد و پول کار ساده ای است.

محتوای تبلیغاتی: ۴ نوع مختلف کلیمه کلیدی

زمانی که وارد حوزه ی کلمات کلیدی تبلیغاتی می شویم تمام کلمات کلیدی در ۴ دسته ی مختلف دسته بندی می شوند که عبارت اند از :
  1. کلمات لحظه آخری
این کلمات کلیدی از آن دسته کلماتی هستند که کاربران تنها چند دقیقه قبل از خرید از آن ها استفاده می کنند به همین خاطر شاید مهم ترین کلمات تجاری همین ها باشند. شما باید اینگونه تصور کنید، کسانی که در حال جستجو با استفاده از کلمات لحظه آخری هستند احتمالا کارت بانکیشان نیز در دستشان می باشد. البته فرمول خاصی برای تولید کلمات کلیدی تجاری و به خصوص کلمات لحظه آخری نیست اما به طور کلی کلمات و عبارت هایی که در آن ها از واژه های خرید، تخفیف، سفارش، معامله و از این دست کلمات استفاده می شود در دسته ی کلمات لحظه آخری قرار می گیرند. کلمات کلیدی تجاری برای مثال کسی که می خواهد یک گوشی آیفون بخرد احتمالا از قبل تحقیقات خود را انجام داده و حالا فقط از عبارت هایی مثل "خرید گوشی آیفون" استفاده می کند. ۳ دسته ی دیگر برای کلمات کلیدی تجاری وجود دارد که آن ها را در مطلب بعدی به تفصیل توضیح خواهم داد.  

مطالب مشابه

bestrah

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟