چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟ (قسمت دوم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 12 آذر 1396

چگونه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟ (قسمت دوم)

در مطلب قبلی که از اینجا قابل دسترسی است مطلبی را آغاز کردیم که طی آن مراحل شروع یک کسب و کار را بررسی می کنیم و در ادامه به مراحلی که باید طی کنیم تا این کسب و کار به موفقیت برسد می پردازیم.
  • طراحی و راه اندازی یک وبسایت

بعد از آنکه توانستید بازار هدف خود را مشخص کنید و محصولاتتان را به مرحله ی تولید برسانید و توانایی عرضه ی آن را داشتید، حالا نوبت راه اندازی یک وبسایت تجاری کوچک برای کسب و کارتان هستید. داشتن وبسایت برای کسب و کاری که به تازگی ایجاد شده (این نکته ضروری است که وبسایت شما زمانی راه اندازی شده که کسب و کارتان نیز ایجاد شده و محصولاتتان در دسترس است، فراموش نکنید کاربرد بازاریابی پیش از توبید محصول، بازاریابی پس از تولید و ... با اصل داشتن یک وبسایت تجاری برای کسب و کار متفاوت است.) به شدت مورد نیاز می باشد. فراموش نکنید که وبسایت طراحی شده باید بسیار ساده و کاربر بتواند خیلی زود با آن ارتباط برقرار کند. درواقع شما کمتر از ۵ ثانیه وقت دارید تا توجه کاربران را به خود جلب کنید، در غیر این صورت آن ها سایت شما را ترک می کنند و بر نمی گردند. چند نکته ای که باید در ذهن خود داشته باشید:
  • سعی کنید وبسایتی که طراحی می کنید یک پس زمینه ی سفید داشته باشد و بیشتر از یکی دو فونت ساده و خوانا در آن استفاده نکنید.
  • نوع فعالیت و جهت گیری خود را در هر صفحه به طور مشخص بیان کنید.
  • تنها در صورتی از گرافیک، صوت و ویدیو استفاده کنید که می دانید مورد علاقه ی کاربرانتان می باشد.
  • سعی کنید از طریق خبرنامه و ... ایمیل کاربران خود را دریافت کنید.
  • خرید را بسیار آسان کنید. یکی دو کلیک برای خرید کافی است، کاری نکنید کاربر برای خرید دپار زحمت بشود.
  • سایت خود را کاربر پسند کنید، این همان ویترین شما در فضای مجازی است.
ما در بستراه یکی از کارهایی که انجام می دهیم طراحی سایت برای کسب و کار های متفاوت و مختلف است. به راه و چاه این کار آشنا هستیم و با تکیه بر دانش و تجربه ی بالای خود تا کنون برای کسب و کار های مختلفی اقدام به طراحی و راه اندازی وبسایت با امکانات لازم کرده ایم. شما می توانید برای دریافت مشاوره در زمینه ی طراحی سایت و چگونگی انجام آن، راه اندازی صفحات اجتماعی و نحوه ی مدیریت آن ها، دیجیتال مارتینگ و بازاریابی محصولات و ... از طریق تلگرام با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید: @mfathi128  
  • از موتور های جست و جو برای جذب بازدید کننده استفاده کنید

اینکه باید در رابطه با مدیریت سایت چه کارهایی انجام داد و چگونه سئوی سایت را بهبود ببخشیم تا بتوانیم ترافیک بیشتری از موتور های جستجو و به خصوص گوکل جذب کنیم موضوعی است که هیچگاه قدیمی نمی شود و می توانید مقاله ی مختلفی در این زمینه در Bestrah پیدا کنید. اما موضوعی که می خواهیم امروز درباره ی آن صحبت کنیم استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل است. یکی از خدماتی که بستراه برای کسب و کار ها ارئه می دهد و تاثیر زیادی در موفقیت آن ها دارد استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل است به این طریق که با پرداخت هزینه ای به گوگل تعدادی کلمه ی کلیدی را رزرو می کنید و همیشه در صفحه ی اول گوگل خواهید بود. این شاید راحت ترین راه برای افزایش تعداد بازدید کننده ی سایت سات، آن هم بازدید کننده ای که بسیار با ارزش است و به احتمال زیاد خریدار هم هست. استفاده از تبلیغات کلیکی به دو دلیل منفعت دارد، یکی اینکه خیلی سریع بر روی آمار باید از سایت تاثیر گذار است چرا که سایت در صفحه ی اول گوگل قرار می گیرد. دومین دلیل نیز این است که شما می توانید چند کلمه ی کلیدی را با هم امتحان کنید و در آن ها در صفحه ی اول گوگل قرار بگیرید که در نتیجه فروش محصولاتتان بالا می رود. در اداه اگر از کلمات کلیدی پاسخ مناسبی گرفتید می توانید آن ها در متن سایت و کد آن قرار دهید تا در آینده صورت طبیعی نیز در صفخات ابتدایی گوگل قرار بگیرید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام