چند نکته برای استفاده از ابزار وبمستر و دیگر ابزار گوگل (قسمت سوم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ
بِستراه

clock icon پنجشنبه 04 آبان 1396

چند نکته برای استفاده از ابزار وبمستر و دیگر ابزار گوگل (قسمت سوم)

در ادامه ی مطالب سایت می خواهیم به دیگر نکاتی که برای استفاده از ابزار گوگل باید رعایت شوند بپردازیم. به یاد داشته باشید این نکات به صورت بسیار اساسی تر و تخصصی تر باید بررسی شوند و ما در این مطلب فقط برای آشنایی شما با آن ها به بررسی اجمالی آن ها می پردازیم. برای هر گونه طراحی وبسایت و افزایش سئو و بازدید و طراحی استراتژی های تبیلغات و بازاریابی محصولات از مشاوره ی کارشناسان ما در بستراه استفاده کنید. ما در بستراه انواع کار های طراحی سایت در شیراز و انواع بازاریابی دیجیتالی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهیم. در ادامه ی این مطلب به سراغ نکات با اهمیت در افزایش کارایی ابزار گوگل و به خصوص ابزار بسیار کارآمد Google My Business می پردازیم:

ارسال مطلب در گوگل پلاس

یکی از ابزاری که گوگل ارائه داده، صفحه ی اجتماعی گوگل پلاس است اما این صفحه ی اجتماعی چه ارتباطی به کار ما دارد؟  گوگل به فعالیت پیج و حساب کاربری شما در شبکه های اجتماعی به خصوص فعالیتی که در شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس دارین توجه ویژه ای دارد و درواقع با فعالیت در گوگل پلاس به گوگل می فهمانید که شما در این زمینه فعال هستید. چیزی که می دانیم این است که لااقل باید در هفته یک مطلب ارسال کنید تا درنهایت به عنوان یک پیج فعال شناهته شوید.  

اتصال به نقشه ی گوگل

نقشه ی گ.گل یا Google Map ابزاری بسیار معروف است و همه آن را می شناسند اما ارتباط آن با موضوع مورد بررسی ما چیست؟ تعیین موقعیت مکانی شما بر روی نقشه ی گوگل و آپلود کردن چند عکس از محک کار بر روی نقشه برای گوگل بسیار با اهمیت است و به راحتی با این حرکت اعتماد گوگل را به کسب و کار خود جلب می کنید. درواقع با این کار به گوگل می فهمانید که شما شرکتی صبت شده و فعال هستید که فعایت های آن صرفا مختص به دنیای مجازی نیست و به این شکل اعتماد بیشتری را جلب می کنید.

غیر فعال کردن پیج های تکراری

بسیار پیش می اید که شما صفحه ی کاربری را در ابزار گوگل ایجاد می کنید و بعد از مدتی بنا به دلایل مختلف این حساب کاربری را رها می کنید، مثلا چون رمز ان را فراموش کرده اید و در نعایت ترجیح می دهید یک حساب کاربری دیگر بسازید و این یعنی می خواهید یک پیج دیگر به کسب و کار خود اختصاص دهید. چنین کاری بسیار اشتباه است و از سوی گوگل به راحتی به عنوان نوعی اسپم ناخته می شوید. گوگل تصور می کند که شما محتوای زیاد و مفیدی ندارید و در نتیجه می خواهید با ایجاد مثلا چند حساب کاربری در ابزار گوگل به ارتقای خود کمک کنید. حتما سعی کنید تمام صفحات مشابه به خودتان را پاک کنید یا از بین ببرید و در نهایت با یک جساب کاربری به فعالیت خود بپردازید. برای آموزش های تخصصی تر و بررسی حرفه ای کسب و کارتان می توانید با کارشناسان باتجربه ی ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی ما به راختی استفاده کنید. برای برقراری ارتباط با کارشناس ما می توانید از راه های مختلفی از جمله ارتباط از طریق تلگرام استفاده کنید. برای این کار کافی است اینجا را کلیک کنید.

مطالب مشابه

bestrah

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟