لیست شدن سایت و کسب و کار در لیست های اینترنتی

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon سه شنبه 09 آبان 1396

لیست شدن سایت و کسب و کار در لیست های اینترنتی

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن خیلی توجه کنید این است که سایت شما و کسب و کارتان باید در لیست هایی که در اینترنت وجود دارد ثبت شده باشد. اما منظور از لیست های اینترنتی چیست؟ بسیاری از سایت ها و منابع در اینترنت وجود دارند که کارشان به دست آوردن اطلاعات شرکت ها و کسب و کارهاست و شما قطعای یکی از همین موارد هستید اما این اطلاعات را از کجا می آورند؟ قطعا این سایت ها راه نمی افتند تا از مدیران کسب و کار یکی به یک در این زمینه سوال بپرسند بلکه سعی می کنند با توجه به اطلاعاتی که از آن کسب و کار در فضای اینترنت منتشر شده در این زمینه تصمیم گیری کنند. در چنین شرایطی قطعا بهترین منبع برای چنین سایت هایی سایت اصلی خود شماست و حالا در چنین شرایطی کار شما آغاز می شود و آن هم این است که اطلاعات تماس و .. را بسیار خوب، اصولی و دقیق بر روی سایت قرار دهید. حالا با این مقدمه به اولین موضوعی که می خواهم درباره ی آن صحیت کنم، می پردازیم.

بررسی سایت های جمع آوری لینک ها و محتوا

یکی از کارهایی که مدام باید انجام دهید و به آن توجه خاص و ویژه داشته باشید این است که سایت های بزرگ و مطرح در زمینه ی جمع آوری لینک ها و محتوا را باید مدام و به طور مرتب بررسی کنید. این مسئله سایت شما در چنین لیست هایی وجود داشته باشد از بسیاری جهات کمک کننده است و باعث موفقیت شما می شود. اما این سایت ها برای قرار دادن لینک و آدرس شما برای هر سال مبلغی می گیرند که اگر شما بخواهید جداگانه برای هر کدام این مبلغ را بپردازید هزینه ی بسیار زیادی می شود. ما در بستراه شرایطی را ایجاد کرده ایم که می توانید با هزینه ای بسیار کمتر در تعداد بیشتری از این سایت ها ثبت بشوید و نکته ی مهم تر اینکه ما سایت هایی را برای بک لینک دادن مناسب هستند می شناسیم و قطعا هزینه ای که می کنید جواب می دهد.

تعداد بیشتر یا کیفیت بهتر؟

سوالی که برای خیلی ها پیش می آید این است که بهتر است لینک سایت ما در تعداد زیادی سایت وجود داشته باشد یا اینکه لینک سایت ما در سایت های کمتر اما با کیفیت تر وجود داشته باشد؟ خب با توجه به الگوریتم های گوگل و عملکرد آن ها می دانیم که هر چه از بک لینک با کیفیت تری برخوردار باشید از نظر گوگل سایت قابل اعتماد تری هستید و رنک بیشتری دریافت می کنید. پس همیشه سعی ما اینخواهد بود تا در درجه ی اول لینک شما در سایت های با رنک بالا و بازدید روزانه ی زیاد قرار بگیرد و در درجه ی بعد تعداد این سایت ها را بیشتر و بیشتر می کنیم.

قرار دادن آدرس کسب و کار در نقشه ی اپل

یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که حتما آدرس کسب و کار خود را در نقشه های اینترنتی برای استفاده کاربران قرار دهید و معروف ترین نقشه Google map است  که راجع به آن صحبت کردیم. حالا می خواهم راجع به Apple Maps حرف بزنم. قطعا تعداد زیادی از محاطبان شما از محصولات اپل استفاده می کنند و احتمالا تعداد زیادی از آن ها به نقشه ی اپل سر می زنند پس اینکه شما در این نقشه هم حضور داشته باشید بسیار مهم است. شما می توانید جهت مشاوره ی تخصصی و اختصاصی برای سایت خود با کارشناسان Bestrah تماس بگیرید. ما تمام این راه حل ها و موارد مورد نیاز شما را می شناسیم و به خوبی می توانیم شما را برای رسیدن به هدفتان راهنمایی کنیم. جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام با کارشناس ما اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام