فعالیت در شبکه های اجتماعی و مدیریت آن ها

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 21 آبان 1396

فعالیت در شبکه های اجتماعی و مدیریت آن ها

مدیریت بیزینس و کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین کار هایی است که اگر به درستی و اصولی انجام گیرد می تواند در تحول تجارت اینترنتی شما نقش چشمگیری داشته باشد. شبکه های اجتماعی نه تنها باعث می شوند که شما ارتباط نزدیک تری با مشتریان و مخاطبان خود داشته باشید بلکه باعث ایجاد اعتبار برای شما و تجارت شما می شود. بنا بر تحقیقاتی که صورت گرفته و تجربه ای که کسب کرده ایم، برند هایی که در شبکه های اجتماعی فعال هستند از شانس بیشتری برای عرضه ی محصولات خود بین مردم می باشند و نسب به رقبا نفوذ بیشتری دارند. کارکرد های شبکه های احتماعی هم به دو صورت است، یکی اینکه به طور مستقیم با کاربران ارتباط برقرار می کنند و خودشان پلتفرمی برای ارائه و عرضه ی محصولات و فروش می شوند، دوم به این خاطر که باعث اشنایی کاربران با برند و کسب و کار شما می شوند و بر روی سئوی سایت شما و فروشتان تاثیر غیر مستقیم بگذارند. ما در بستراه در این زمینه بسیار فعال هستیم و می توانیم سرویس های مختلفی را به شما ارائه دهیم. لیست کار هایی که در سرویس مدیریت شبکه های اجتماعی انجام می دهیم: فعال بودن شبکه های اجتماعی تاثیر به سزایی در موفقیت کسب و کار شما دارد از این رو سرویس ما شامل موارد زیر می شود:
  1. ارسال مطالب به طور منظم

یکی از مهم ترین قسمت ها برای حضور در شبکه های اجتماعی ارسال مرتب و منظم مطالب و محتوا در آن است. به این طریق اگر شما به طور منظم در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید خیلی بیشتر از مواقع دیگر دیده می شوید و مورد توجه کاربران قرار می گیرید. کاری که Bestrah انجام می دهد این است که وظایف تولید محتوا و ارسال منظم آن ها را در شبکه های اجتماعی بر عهده می گیرد.
  1. افزایش بازدید سایت شما

یکی از استفاده های بسیار با اهمیت شبکه های اجتماعی افزایش بازدید سایت شما می باشد. به این طریق که بر اساس الگوریتم های جستجوی جدید موتور های جستجو مثل گوگل یکی از مواردی که باعث ارتقای رنک سایت شما می شود لینک هایی است که از شبکه های اجتماعی به سایت شما داده می شود در نتیجه باید به این مسئله توجه ویژه و اصولی شود.
  1. شناسایی فرصت های مهم

تیم Bestrah به طور دقیق اقدام به رصد کاربران و رقبای شما می کند تا از فرصت هایی که برای عرضه و تبلیغ محصولات به وجود می آید به خوبی استفاده شود و آن ها را از دست ندهیم.
  1. استراتژی شبکه های اجتماعی

برای اداره کردن هر شبکه ی اجتماعی باید برنامه ای مشخص برای تولید و انتشار محتوا، عرضه ی محصولات و خدمات و ... داشته باشید. این خیلی با اهمیت است که با برنامه ریزی های هفتگی، ماهانه و حتی طولانی مدت اقدام به اداره ی شبکه های اجتماعی کنیم و این دقیقا همان کاری است که ما برای شما انجام میدهیم. برای اطلاع از جزییات کار ما و آشنایی با دیگر فعالیت های ما حتما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام