طراحی سایت انتشارات در شیراز

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon جمعه 17 آذر 1396

طراحی سایت انتشارات در شیراز

طراحی سایت انتشارات

نحوه ی زندگی حال حاضر ما و میزان استفاده ای که از اینترنتی می شود با گذشته کاملا متفاوت است و این تفاوت باعث می شود که نوع برخورد ما با چنین حوزه ی کاملا متفاوت از قبل باشد. در گذشته تصور نمی شد که بتوان به این اندازه بر روی ظرفیت بالای اینترنت و فضای مجازی حساب باز کرد و حتی به فکر ادامه ی فعالیت تجاری خود در آن باشیم. حالا اما شرایط کاملا متفاوت به شکلی که کاربران اینترنت برای کسب اطلاع در هر زمینه ای ابتدا به اینترنت مراجعه می کنند و در این بین کاربران و مخاطبان انتشاراتی ها نیز از این قضیه استثنا نیستند که به همین خاطر طراحی سایت انتشارات اهمیت پیدا می کند.

اهمیت طراحی سایت انتشارات در شیراز

طراحی سایت انتشارات در شیراز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند تاثیر بسیار زیادی بر فعالیت شما به عنوان یک انتشاراتی داشته باشد. با افزایش هر چه بیشتر استفاده مردم از اینترنت و به همان نسبت افزایش استفاده ی کاربران شیرازی و جنوب کشور از اینترنت حالا می توانیم به جرئت بگوییم برای نتیجه بخش بودن هر فعالیتی یکی از نیاز های اساسی دارا بودن یک وبسایت و اتصال به شبکه های مجازی است تا به این طریق بتوانید دو هدف را به انجام برسانید:

 • یافتن مخاطبان و مشتری های جدید
 • گسترش روابط و ایجاد پل های ارتباطی جدید با کاربران و مشتری های قدیمی

تاثیر طراحی سایت بر کسب و کار شما

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که طراحی یک سایت برای انتشاراتی چه تاثیری می تواند بر کسب و کار داشته باشد؟ در پاسخ باید بگوییم که با توجه به دو عامل بالا که عبارت اند از یافتن مخاطب جدید و ایجاد ارتباط با مخاطبان قدیمی تاثیری که راه اندازی وبسایت و پس از آن کانال های ارتباطی از طریق شبکه های مجازی تاثیر مستقیم بر روی میزان مشتری و درآمد انتشاراتی دارد که دلیل آن هم روشن است، شما در درجه ی اول مشتری های قدیمی خود را خواهید داشت و از مراجعه ی آن ها به رقبا جلوگیری می کنید و در درجه ی دوم مشتری های جدیدی پیدا می کنید که در نتیجه درآمد شما را افزایش خواهد داد.

طراحی سایت انتشارات در BESTRAH

ما در بستراه برای انواع کسب و کار ها اقدام به طراحی سایت، آنالیز رقبا و ایجاد استراتژی، مدیریت شبکه های مجازی، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتالی و اینترنتی به صورت هدفمند کرده ایم که حالا می توانیم با اطمینان به شما بگوییم بهترین انتخاب در شیراز ( و حتی دیگر شهر های کشورمان) در این زمینه ها هستیم. ما با دانش و تجربه ی بالایی که داریم می توانیم شما را به موفقیت نزدیک کنیم.

طراحی سایت انتشارات

ویژگی های طراحی سایت انتشارات در BESTRAH

 1. طراحی وبسایت با ظاهری جذاب و کاربر پسند
 2. استفاده از جدیدترین متد های UI و UX در زمینه طراحی وب به منظور جذب هر چه بیشتر و با کیفیت تر کاربران
 3. ایجاد فروشگاه سایت به منظور فروش اینترنتی کتاب های چاپ شده
 4. فراهم کردن شرایطی به منظور فروش اینترنتی نسخه های دیجیتالی و PDF کتاب ها
 5. ایجاد بخشی برای اطلاع رسانی از تازه های صنعت چاپ و کتاب های در دست چاپ
 6. ایجاد بخش حساب های کاربری و طرفداران کتاب ها به منظور تبادل نظر
 7. ایجاد بخشی به منظور ارتباط با انتشاراتی توسط کاربران و راه اندازی پل های ارتباطی
 8. و ...

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.

با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.

نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:

 1. طراحی واکنش گرا

تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند.

طراحی واکنش گرا

 1. سازگاری با مروگر ها

تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر روی تمام مرورگر ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد.

سازگاری با مروگر ها

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام