اهمیت طراحی سایت آتلیه عکاسی

در حال حاضر جمعیت بسیار زیادی از مردم هر روز ساعت ها از اینترنت استفاده می کنند و در فضای مجازی وقت می گذرانند. در چنین شرایطی مگر می توان بازار بسیاری خوبی که از طریق اینترنت می توانید داشته باشید را نادیده بگیرید؟ اهمیت راه اندازی یک وبسایت برای همه ی کسب و کار ها امروز دیگر غیر قابل انکار است و یکی از همین کسب و کار ها آتلیه عکاسی است. اگر شما صاحب یک آتلیه هستید، آیا تا بحال به طراحی سایت آتلیه برای خود فکر کرده اید؟

آتلیه اینترنتی

به نظر می رسد امروز نیاز به داشتن یک آتلیه آنلاین به شدت احساس می شود. بیاید به یک آتلیه برویم، خب ابتدا باید یک آتلیه ی خوب پیدا کنیم، پس از آن باید برویم و وقت بگیریم برای عکس گرفتن که اگر خوش شانس باشیم می توانیم همان موقع کارمان را انجام دهیم، پس از آن باید برویم و در زمانی که به ما اعلام می شود برگردیم تا عکس های خود را دریافت کنیم. حالا همه ی این فرآیند را با یک سایت اینترنتی تصور کنید، کاربران در اینترنت آتلیه ی مورد نظر خود را پیدا می کنند، در سایت زمان مناسب خود را رزرو می کنند و سر موعد در محل آتلیه حاضر می شوند تا عکس بگیرند. پس از آن می توانند در صورت نیاز فقط نسخه ی الکترونیکی عکس خود را از طریق همان حساب کاربری خود دریافت کنند و تمام! طراحی سایت آتلیه برای دیگر کار های آتلیه چطور؟ تا چه اندازه یک سایت می تواند مفید باشد؟ شما در آتلیه باید بتوانید به افراد و مخاطبان خود نمونه کار های قبلی را نشان دهید، اگر موضوع فقط عکس های عادی نباشد کمی پیچیده می شود. مثلا برای زوج ها باید تمام نمونه کار ها را نشان دهید و در آخر از بین آن ها انتخاب شود. برای دانشجویان باید حتما چند نمونه عکس فارغ التحصیلی داشته باشید تا از بین آن ها انتخاب کنند و ... اگر برای آتلیه ی خود یک وبسایت داشته باشید چقد ارائه ی نمونه ی کارها و انتخاب از بین آن ها ساده تر می شود.

طراحی سایت آتلیه در Bestrah

ما در Bestrah تیمی متخصص و با تجربه در زمینه ی طراحی وب و بازاریابی اینترنتی داریم که می توانند از صفر و از ابتدای ماجرا با شما همکاری کنند تا شما از سایت خود اطمینان خاطر داشته باشید. ما در اینجا ابتدا تمام جنبه های کاری شما را بررسی می کنیم، مشتری های شما را مورد ارزیابی قرار می دهیم، تمام جنبه هارا می سنجیم و در پایان بسته هایی را با توجه به نیاز های شما پیشنهاد می دهیم. از صفر وبسایت شما را طراحی می کنیم و آن را به شما تحویل می دهیم. طراحی سایت آتلیه

ویژگی های طراحی سایت در Bestrah

طراحی سایت آتلیه ویژگی های اصلی خود را دارد که با دیگر سایت ها متفاوت است، برای نمونه:
 1. در طراحی سایت آتلیه باید سایت بسیار زیبا، شیک و کاربر پسند طراحی شود
 2. در چنین سایتی باید قسمتی برای عضویت کاربران با گزینه ها و انتخاب های پیشرفته وجود داشته باشد
 3. باید قسمتی برای ارائه ی نمونه کار و کیفیت کار شما وجود داشته باشد
 4. در این سایت باید شرایطی وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند انواع نمونه کار ها را با یکدیگر مقایسه کنند
 5. باید بخش پرداخت اینترنتی برای انواع خرید ها و تسویه حساب های آنلاین وجود داشته باشد
 6. سایت باید کاملا واکنشگرا باشد تا در موبایل ها هم به خوبی از آن استفاده شود
 7. قسمتی از سایت باید به مقالات و اخبار حوزه ی عکاسی تخصیص داده شود
 8. و ...

بعد از طراحی سایت آتلیه و تحویل آن به شما

شاید با خود بگویید که خب، بعد از تحویل گرفتن این سایت باید با آن چه کنم؟ من تجربه ای در کسب و کار اینترنتی و اداره ی یک وبسایت ندارم! تیم Bestrah شما را تنها نمی گذارد، ما از از ابتدای کار تا زمانی که از سایت نتیجه بگیرید در کنار شما هستیم. درواقع قسمت بزرگ کار ما بعد از طراحی سایت تازه شروع می شود و آن بازاریابی دیجیتالی و اینترنتی برای سایت شماست و در کنار آن تولید محتوا، مدیریت حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی، جذب مشتری برای شما و بهبود سئو و افزایش بازدید از سایت. در تمام این مراحل Bestrah در کنار شما خواهد بود و هیچ جای نگرانی برای شما وجود ندارد.  

سئوی سایت:

یکی از ویژگی هایی که هر سایتی باید داشته باید و در طراحی سایت مراکز زیبایی توسط Bestrah قطعا مورد توجه قرار می گیرد بحث سئوی سایت است. سئو بعد از طراحی خود سایت و راه اندازی آن مهم ترین بخش هر سایت می باشد، نکته ای که کم هستند طراحان و مجریانی که به شکل اصولی به آن بپردازند و حالا ما ادعا می کنیم که سایت های طراحی شده توسط Bestrah از بالاترین میزان سئو در طراحی برخوردار هستند. همچنین بعد از راه اندازی سایت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما و همچنین آموزش های رایگان قرار گرفته بر روی سایت برای ایحاد سئوی مناسب در مطالب تولید شده ی خودتان استفاده کنید، ما بعد از اتمام کار طراحی سایت وتحویل نهایی پروژه شما را تنها نمی گذاریم.
با توجه به سایت های زیادی که توسط تیم حرفه ای ما طراحی شده و شما می توانید همه ی آن ها را ببینید و بررسی کنید، به خوبی می توانید فعالیت و دانش ما را با دیگر افراد فعال در این زمینه مقایسه کنید و خودتان کیفیت کار ها را قضاوت کنید.
نکته ی بسیار مهمی که در طراحی های تیم Bestrah وجود دارد این است که تمام سایت های طراحی شده توسط ما از اصول به روز طراحی وب پیروی می کنند که عبارت اند از:
 1. طراحی واکنش گرا
تمام سایت های طراحی شده در تمام دستگاه های متصل به اینترنت از گوشی های همراه بسیار کوچک گرفته تا صفحه نمایش های بسیار بزرگ به خوبی و زیبایی و به صورت کاملا واکنشگرا (responsive) به نمایش در می ایند. طراحی واکنش گرا
 1. سازگاری با مروگر ها
تمام سایت های طراحی شده پس تست توسط تمام مرورگر ها و عیب یابی کامل به شما تحویل داده می شود در نتیجه سایت طراحی شده بر ریو تمام مرورگ ها به صورت یکسان و بدون عیب به نمایش در می آید که این عامل بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت شما تاثیر زیاد دارد. سازگاری با مروگر ها
 1. طراحی سایت با سئوی کامل
تمام سایت های طراحی شده از اصول سئو پیروی می کنند و کاملا بر مینای سئو طراحی می شوند. همچنین در هنگام تحویل سایت می توانید از کارشناسان ما بخواهید که در تولید محتوای مبتنی بر سئو به شما کمک کند یا حتی از آموزش های رایگانی که بر روی سایت قرار گرفته در این رابطه استفاده کنید.

مطالب مشابه

bestrah

آیا در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره دارید؟