رفع مشکل سایت و قرارگیری آن در لیست سیاه گوگل

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon جمعه 19 آبان 1396

رفع مشکل سایت و قرارگیری آن در لیست سیاه گوگل

بدترین کابوس برای هر کسب و کار اینترنتی این است که کاربران و مشتریان نتوانند آن ها را پیدا کنند و این یعنی در این دنیای بزرگ اینترنت دیده نشوید! گوگل در هر سال چیزی در حدود ۵۰۰ بار الگوریتم جستجوی خود را تغییر می دهد و هر بار سعی می کند الگوریتم خود را طوری تغییر دهد که رضایت کاربران (کسانی که جستجو می کنند) را جلب کند و در تلاش است تا بتواند نتایج بهتری را به آن ها ارائه کند. تعداد بسیار زیادی از این آپدیت ها و تغییرات بدون هیچگونه اطلاعیه ای صورت می گیرد اما در مواقعی که گوگل می خواهد تغییرات بنیادی ایجاد کند که ممکن است تاثیر محسوس و زیادی را بر روی سایت ها بگذارد این مسئله را اطلاع رسانی می کند و با دقت می گوید که چگونه تغییر می کند. نکته ای که شما باید به آن توجه کنید این است که در این آپدیت ها اگر گوگل متوجه شود که سایت شما قصد دارد به صورت غیر مجاز و به شکل اسپم اقدام به جذب مخاطب کند و backlink های غیر طبیعی داشته باشید به راحتی سایت شما را در لیست سیاه خود قرار می دهند و شما را مجازات می کنند. همانطوری که می توانید حدس بزنید این کار باعث افت محبوبیت و بازدید سایت شما می شود. البته تنها مشکل بک لینک ها نیستند. راه های بسیار زیادی وجود دارد که ممکن است سایت شما در لیست سیاه گوگل قرار بگیرد. به طور کلی شما باید به طور مرتب سایتتان را بررسی کنید تا در صورت وجود هر گونه مشکلی از وجود اسپم رفته تا لینک های اشتباه و ... آن را برطرف کنید. اگر سایت شما دچار چنین مشکلاتی شده راه های زیادی برای حل آن نیست، درواقع یک فرآیند مشکل و پیچیده وچود دارد تا بتوانید گوگل را متوجه کنید که مشکل سایت شما حل شده یا اصلا از ابتدا مشکلی وجود نداشته و شما به اشتباه به عنوان اسپم شناخته شده اید. اگر دچار این مشکل شده اید و نگرانید که چه اتفاقی رخ خواهد داد، تیم Bestrah با توجه به اینکه چنین مشکلی ممکن است برای هر سایتی پیش بیاید و خیلی از سایت های ایرانی در حال حاضر با چنین مشکلی روبرو هستند شرایطی را ایجاد کرده که می تواند مشکلات این چنینی سایت شما را حل کند و آن را به لیست سفید گوگل منتقل کند. مراحل انتقال سایت شما به لیست سفید
  1. تیم با به صورت دستی ( و نه از طریق ربات ) تک تک لینک هایی که به سایت شما داده شده است را بررسی می کنند.
  2. این عمل برای هر صفحه از سایت شما انجام می شود و هر backlink مورد بررسی قرار می گیرد.
  3. پس از شناسایی لینک ها تک تک سایت های میزبان را بررسی می کنیم و از صحت دامین، میزان ارتباط با سایت شما، میزان اعتماد موتور های جستجو به آن ها و ... اطمینان حاصل می کنیم.
  4. سایت های معیوب و غیر مفید را شناسایی می کنیم تا از لیست backlink ها حذف شوند
  5. مستقیما با گوگل ارتباط برقرار می کنیم تا سایت شما را بعد از بررسی به لیست سفید منتقل کند.
شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام