تجزیه تحلیل لینک ها و جلوگیری از قرار گیری سایت در لیست سیاه گوگل

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon پنجشنبه 11 آبان 1396

تجزیه تحلیل لینک ها و جلوگیری از قرار گیری سایت در لیست سیاه گوگل

وقتی حرف سئوی سایت به میان می آید کار های زیادی باید انجام داد ولی در نهایت تلاش همه ی سئوکاران و تمام کار هایی که در جهت بهبود سئو انجام می دهیم این است که هر چه بهتر در موتور های جستجو و به خصوص گوگل نمایش داده شویم و به صفحات ابتدایی برسیم. درواقع حقیقتی که درباره ی جستجو گوگل وجود دارد این است که تنها ۱۰ سایت در صفحه ی اول گوگل قرار می گیرند و کار های زیادی وجود دارد که باید انجام داد تا در صفحه ی نخست قرار گرفت اما آیا با انجام دادن این کار ها قضیه حل می شود؟ همه اینطور فکر می کنند، چه کار هایی انجام دهیم تا سئوی بهتری داشته باشیم، چه کاری کنیم تا بازدید بالاتر بگیریم، چه کاری باید انجام دهیم تا در صفحه ی نخست جستجوی گوگل ظاهر شویم اما چیزی که کمتر کسی به آن توجه می کند این است که درواقع یک سری از کار ها نیز هست که باید آن ها را انجام ندهیم تا گوگل ما را در لیست سیاه خود قرار ندهد. برای مشاوره در این زمینه و بررسی حرفه ای سایت شما با کارشناسان سایت Bestrah تماس برقرار کنید. برای برقراری ارتباط از طریق تلگرام اینجا کلیک کنید. این بار می خواهیم در یکی دو مطلب بررسی کنیم ببینیم چه مواردی می تواند در قرار دادن سایت در لیست سیاه تاثیر گذار باشد.

وجود اسپم در سایت

یکی از کار هایی که باید انجام دهید این است که اطمینان پیدا کنید در سایت شما اسپم وجود ندارد. درواقع به طور کلی باید مطمئن باشید هیچکدام از فعالیت های سایت شما به عنوان اسپم شناخته نمی شود که اگر اینگونه باشد ممکن است برای مدت طولانی سایتتان ضرر کند. هیچ رویکرد خاصی از طرف گوگل در این شرایط مشخص نیست، گوگل می تواند کل سایت شما یا تنها بخشی از آن را برای مدتی از نتایج جستجو ها خارج کند و کاربران دیگر دسترسی به شما نداشته باشند. اگر چنین ایرادی در سایت شما وجود داشته باشد قطعا اساسی ترین کار شما باید این باشد که این مشکل را حل کنید. برای اینکه از این بابت مطمئن شوید به صفحه ی Google Webmaster Tools بروید و به حساب کاربری خودتان وارد شوید. سپس بر روی گزینه ی manual actions کلیک کنید، اگر در این اینجا چیزی نشان داده نشود یعنی هیچ مشکلی از این نظر ندارید.

مشکلات سایت با الگوریتم های جستجو

اگر در صفحه ی Google Analytics شاهد این بودین که شکاف عجیبی در ترافیکی که از طریف جستجو وارد سایت شما می شود ایجاد شده قطعا باید به این مسئله که احتمالا از طریف الگوریتم های جستجو مجازات می شوید مشکوک باشید. البته تشخیص چنین مشکلی به این سادگی نیست و از آن هم مشکل تر حل مشکل است که به هر حال پیشنهاد قطعی من به شما این است که حتما از سرویس های ما برای حل مشکلات سایتتان استفاده کنید. تیم Bestrah با تجربه ی زیاد و فعالیت مستمری که در زمینه طراحی سایت در شیراز، تبلیغات اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت شبکه های اجتماعی و ... دارد در حال حاضر به بزرگترن و حرفه ای ترین آژانس تبلیغات  دیجیتالی در جنوب کشور تبدیل شده و بهترین گزینه برای شما در این زمینه است.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام