تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 21 آبان 1396

تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی به دو بخش تقسیم می شود. یکی اینکه شما در شبکه های اجتماعی فعال هستید و حالا می خواهید پیج و صفحه ی خودتان را در دیگر پیج های پربازدید تبلیغ کنید، مورد دیگری که می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم تبلیغ محصولات و خدماتی است که شما عرضه می کنید و حالا می خواهید مخاطبان یک صفحه در شبکه های اجتماعی را به عنوان جامعه ی هدف قرار دهید. بازاریابی در شبکه های اجتماعی به طور مداوم در حال تغییر و تحول هست و به همین خاطر شما برای دیده شدن در این محیط باید مدام خود را با پیشرفت، تکنولوژی و فرصت های روز تطبیق دهید و مدام آپدیت شوید. به هر حال هیچکس نمی تواند منکر فرصت های استثنایی موجود در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و توییتر و اینستاگرام و ... شود. یکی از مهم ترین نکات در این محیط این است که شما اول باشید، درواقع هر کس زودتر از فرصت های به وجود آمده استفاده کند و زودتر از بقیه خود را معرفی کند تا حد زیادی موفق خواهد بود. اکثر شبکه های اجتماعی مثل توییتر امروزه مطالب اشتراک گذاری شده توسط برند ها و شرکت ها را فیلتر می کنند تا به راحتی در دسترس کاربران قرار نگیرند حتی اگر کاربران صفحات شرکت ها را دنبال کرده باشند، این یعنی تنها راه حل برای کمپانی هایی که می خواهند از شبکه های اجتماعی پاسخ بگیرند این است که از تبلیغات این شبکه ها و رسانه ها استفاده کنند. البته این مسئله لزوما مسئله ی بدی نیست، شما اگر از شرکت های متخصص در این زمینه برای تبلیغات محصولات خود استفاده کنید خیلی خوب می توانید جواب بگیرید و به اهداف خود برسید. شرکت بستراه نیز یکی از این شرکت هاست که با تجربه ی زیاد و دانش به روزی که دارد می تواند شما را در تمام مراحل تبلیغات کمک کند. خدمات تبلیغات در شبکه های اجتماعی توسط Bestrah
  1. افزایش آمار بازدید وبسایت

یکی از استفاده های رسانه های اجتماعی و تبلیغات در این مکان ها افزایش چشمگیر بازدید کننده ی فعال برای وبسایت شماست که در نتیجه ی آن شما می توانید به خوبی محصولات خود را به کاربران عرضه کنید.
  1. ترویج محتوا

آیا شما و کسب و کارتان در زمینه ی تولید محتوای با کیفیت تواناست اما بادید کمی از محتوای شما می شود؟ آیا شما مقاله های مفیدی تولید می کنید که خیلی کم مورد توجه کاربران قرار می گیرند؟ راه حل شما استفاده از این گزینه است تا بتونید هر چه بهتر و بیشتر محتوای خود را در معرض دید کاربران قرار دهید.
  1. بازشناسی در شبکه های اجتماعی

این گزینه برای افراد و کسب و کار هایی مفید است که قبلا تبلیغاتی کرده است و عده ای با آن آشنایی دارند اما می خواهیم دوباره این افراد را با کسب و کار شما کنیم و به نوعی دوباره محصولات را تبلیغ کنیم. این روش یکی از بهترین روش های تبلیغات برای محصولات می باشد. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام