بهینه سازی برای موتور های جستجو یا همان سئو

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon جمعه 19 آبان 1396

بهینه سازی برای موتور های جستجو یا همان سئو

با وجود گسترش شبکه های اجتماعی و استفاده از آن ها همچنان اصلی ترین بخش از بازدید کنندگان یک وبسایت از طریق موتور های جستجو وارد آن می شوند و همچنان اصلی ترین ورودی هر وبسایتی از طریق موتور های جستجو مثل گوگل است. دلیل این موضوع هم این است که همچنان کابران برای پیدا کردن محصولات مورد نظر خود یا برای یافتن سایتی برای ارائه ی خدمات مورد نظرشان از موتور های جستجو استفاده می کنند. به همین خاطر این خیلی مهم است که سایت شما توسط موتور های جستجو دیده شود و مورد توجه قرا بگیرد که در نتیجه مشتریان و کاربران زیادی از این طریق راهی سایت شما می شوند. به فرآیندی که باعث می شوند سایت شما در موتور های جستجو به خصوص گوگل دیده شود و در صفحات اول قرار گیرد سئو می گویند که مخفف عبارت Search Engine Optimisation به معنای بهینه سازی به منظور موتور های جستجو می باشد. طی چند سال گذشته تیم bestrah یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه بهبود سئو در شهر شیراز بوده و به همین جهت یکی از با تجربه ترین شرکت ها در این زمینه هستیم. نمونه ای از کارهایی که انجام می دهیم:
  1. سئوی سایت و رسیدگی به آن

این بسیار مهم و ارزشمند است که در طراحی سایت شما به مسائل مختلف سئو رسیدگی شود. درواقع بخش بزرگی از سئوی سایت مربوط به طراحی آن است و اگر در طراحی اصول سئو مورد توجه قرار نگیرد نمی توانید ارتباط خوبی با موتور های جست و جو برقرار کنید.
  1. آپدیت و توسعه سایت به منظور افزایش سئو

در بسیاری از مواقع سایت های طراحی شده نمی توانند به خوبی با گوگل و دیگر موتور های جست و جو ارتباط برقرار کنند و این مسئله باعث شکست خوردن کسب و کار می شود. در چنین مواقعی نیاز دارید تا سایت خود را از ابتدا طراحی کنید و یا آن را به کارشناسان این حوزه بدهید تا به نوعی مورد تعمیر و اصلاح قرار گیرد.
  1. ایجاد Backlink و link building برای سایت شما

از مهم ترین مسائل مربوط به سئو ایجاد بک لینک و در کل لینک بیلدینگ است. از نظر گوگل سایت هر چه قوی تر باشد و بیشتر به کاربران سرویس دهد بک لینک های قوی تری نیز خواهد داشت، به همین خاطر سایت های دارای بک لینک از رتبه ی بالایی برخوردار هستند.
  1. ایجاد و مدیریت سئوی مطالب ایجاد شده در سایت شما

یکی از مهم ترین مواردی که در سایت باید به آن توحه نمو تولید محتوای مبتنی بر سئو می باشد. این کار به شدت بر روی آمار بازدید و محبوبیت سایت تاثیر می گذارد.
  1. بهبود و ریکاوری سایت برای قرار گیری در لیست سفید گوگل

گاهی سایت ها دچار مشکلاتی می شوند که در نهایت آن ها را به لیست سیاه گوگل می کشاند. با کارشناسان ما تماس بگیرد تا با راه حل این مشکل آشنا شوید.
  1. ایجاد و مدیریت تبلیغات سایت شما در گوگل و دیگر سایت های معتبر و موتور های جستجو 

ممکن است شما در یک حوزه به تازگی وارد کار شده باشید و برای رقابت با رقبای پر سابقه ی خود دچار مشکل باشید. در این موارد پیشنهاد ما به شما این است که تا زمانی که سایت شما بتواند خود را به صفحات ابتدایی نتایج گوگل برساند از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید تا هر چه زودتر به موفقیت برسید. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام