بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت ششم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 07 آبان 1396

بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت ششم)

در این مطلب می خواهیم به آخرین قسمت از مواردی که دارندگان سایت به آن ها توجه کنند، بپردازیم. در مطالب گذشته به نکات مختلف و زیادی در این زمینه پرداخته شد که توجه به همه ی آن ها می تواند قدم بزرگی برای افزایش بازدید سایت بردارد و در نهایت به هدف خود که فروش بیشتر محصولات است برسیم. شما می توانید جهت مشاوره ی تخصصی و اختصاصی برای سایت خود با کارشناسان Bestrah تماس بگیرید. ما تمام این راه حل ها و موارد مورد نیاز شما را می شناسیم و به خوبی می توانیم شما را برای رسیدن به هدفتان راهنمایی کنیم. جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام با کارشناس ما اینجا کلیک کنید.

مطلب اشباع شده از کلمه کلیدی

مطلب اشباع شده چیست؟ ببینید، ما به مطلبی که از کلمات کلیدی و کلید واژه ی کانون پر باشد اشابع ی گویم اما دقیقا چقدر زیاد؟ خب جواب به این فقط همین است، زیاد! درواقع هیچ چارچوب و قانون مشخصی برای تشخیص اینکه تعداد کلمات کلیدی زیاد هستند یا نه وجود ندارد، البته بعضی از ابزار ها مثل افزونه ی yoast seo در هنگام ویرایش نوشته به شما کمک می کند و چارچوبی به شما پیشنهاد می دهد تا در آن چارچوب بتوانید تعداد مناسب کلمات کلیدی را داشته باشید ولی حقیقت این است که هیچ قاتونی برای تعداد این کلمات وجود ندارد. برای راهنمایی در این زمینه می توانم بگویم سعی کنید طوری برای کلمات کلیدی خود مطلب بنویسید که مشخص نباشد، مثلا اگر دریاره ی نوع خاصی از کفش می خواهید مطلب بنویسید پیشنهاد می کنم مطلبی درباره ی کفش هایی با ویژگی خاص بنویسید و در آخرکفش مورد نظر خود را معرفی کنید.

صفحه ی اصلی سایت مناسب برای موتور های جستجو

فراموش نکنید صفحه ی اصلی سایت برای موتور های جستجو بسیار با اهمیت است و یکی از مورادی که باید به ان توجه کنید این است که صفحهی اصلی باید برای مرور توسط ربات ها و موتور های جستجو مناسب باشد:
  1. از قرار دادن کد های مخرب که مانع ربات ها می شود جلوگیری کنید
  2. مطالب و مختوای مهم خود را دررون عکس ها قرار ندهید تا ربات ها بتوانند آن ها را بخوانند

سایت شما باید برای موبایل مناسب باشد

یکی از مواردی که الآن چند سالی می شود به آن توجه خاصی می شود این است که مطلب و محتوایی که قرار می دهید برای مطالعه در موبایل های هوشمند نیز مناسب باشد و اصلی ترین مانع برای این مسئله زمانی است که ساختار سایت و قالب شما امکان قرارگیری در چارچوب ابعاد موبایل را نداشته باشد. همیشه باید سعی کنید سایت شما در بهترین شاریط خود برای رسپانسیو بودن و موبایل فرندلی بودن قرار بگیرد.

استفاده از ابزار Google و Bing

در آخر توصیه ی شدیدی دارم که حتما از ابزار Google Analytics و ابزار وبمستر گوگل و بینگ استفاده کنید. استفاده ی از آن ها گرچه مستقیما بر روی آمار بازدید و موفقیت سایت شما تاثیری ندارند اما ابزار و شرایطی را برای شما به وجود می آورند که می توانید درباره ی بازدید کنندگان خود بهتر تصمیم گیری کنید و متوجه شوید که کاربران شما به کدام قسمت از سایت شما جذب می شوند و در نهایت در تصمیم گیری ها برای پیشرفت سایت به شما کمک می کنند.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام