بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت چهارم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 07 آبان 1396

بهینه سازی صفحه ی اصلی سایت برای Google My Business (قسمت چهارم)

در ادامه ی مطالب مربوط به صفحه ی اصلی سایت و کسب و کار و افزایش سئو و بازدید این صفحه در اینترنتی می خواهیم به ۴ نکته ی دیگر در این مطلب بپردازیم. شما می توانید برای مطالعه ی مطالب مربوط به همین موضوع اینجا کلیک کنید. همچنین برای مشاوره درباره ی طراحی سایت در شهر شیراز و دیگر شهر ها، مدیریت شبکه های اجتماعی، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی، کار بر روی سئوی سایت و ... با مشاورین ما در ارتباط باشد. برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام اینجا کلیک کنید.

تگ h1 در صفحه ی اصلی سایت

یکی از نکاتی کمتر به آن توجه می شود همین تگ های h1ریال h1 و ... است.خیلی سایت ها در صفحه ی اصلی خود هیچ تگ h1 ندارند و در عوض بعضی دیگر از سایت ها چندین تگ h1 دارند. هر دوی این ها اشتباست و طبق چیزی که ما می دانیم باید در صفحه ی اصلی فقط یک تگ h1 وجود داشته باشد که حتما اسم شهر، استان، کلمات کلیدی پر استفاده در سایت، موضوع اصلی سایت، محصولات اصلی و ... رو در بر بگیرد.

کروکی کشیدن بر روی map و قرار دادن آن در سایت

این مورد از چند جهت بر روی سایت و سئوی سایت شما تاثیر گذار است. ببینید شما یک کسب و کار دارید و می خواهید که مردم یک منطقه ی خاص (مثلا مردم شیراز) را به خود و کسب و کار خود جذب کنید ما هم مدام درباره ی راهکار هایی که باید انجام دهیم صحبت می کنیم و یکی از این راهکار ها این است که شما آدرس دقیق دفتر، فروشگاه یا ... خود را برای مخاطبان خود قرار دهیداما بهترین راه برای قرار دادن آدرس استفاده از یک نقشه ی گوگل است که به صورت کد امبدد در سایت قرار گرفته باشد. به این شکل علاوه بر بهبود تجربه ی کاربری (UX) به سئوی سایت نیز کمک شده. برای این کار به سایت google map برید از امکان قرار دادن کد نقشه در سایت خود بهره بگیرید.

اطلاعات پرداخت

اینکه اطلاعات پرداخت در سایت شما و به خصوص در صفحه ی اصلی سایت شما وجود داشته باشد یکی از موارد بسیار تاثیر گذار است تا نظر کاربران را به خود جلب کند. با چنین اطلاعاتی شما درواقع سعی کرده اید هر چه بیشتر اطلاعات را با کاربران خود به اشتراک بگذارید و چنین مسئله ای کاربران را به خود جلب می کند، ایده ی کار هم بسیار ساده است: هر چه اطلاعات بیشتری را آن ها به اشتراک بگذارید کاربران هم بیشتر احساس راحتی می کنند و به شما راحت تر اعتماد می شود.

خاصیت Alt در تصویر

دو نا نکته وجود دارد. اول اینکه شما هیچ موقع نباید خاصیت Alt عکس های مطالب خود را خالی بگذارید، همیشه باید در فیلد آن موارد مهم و مورد نیاز را بگنجانید. این مسئله به شدت برای سئو تاثیر گذار است اما نکته ای که وجود دارد این است که باید در این فیلد دقیقا چه چیزی بنویسیم؟ بهترین الگو برای کسب و کار ها این است که در این فیلد نام بیزینس خودشان به همراه شهر و استان محل کار را بنویسند. قرار دادن نام شهر و استان بسیار حائز اهمیت است و بر روی جستجو های گوگل تاثیر فراوانی دارد.  

مطالب مشابه

لایسنس یکساله رایگان نود۳۲

لایسنس یکساله رایگان نود۳۲

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام