بهبود سئوی سایت و ارتباط آن با شبکه های اجتماعی (قسمت چهارم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 21 آبان 1396

بهبود سئوی سایت و ارتباط آن با شبکه های اجتماعی (قسمت چهارم)

در ادامه ی سلسله مطالب درباره ی فعالیت در شبکه های اجتماعی و توضیح درباره ی اینکه کدام شبکه های اجتماعی برای فعالیت بهتر است و هر کدام چه تاثیر می تواند بر روی کسب و کار شما داشته باشد می خواهیم امروز به دو اپلیکیشن محبوب در ایران که بیشترین تاثیر را می توانند بر روی کار شما بگذارند بپردازیم. یکی اپلیکیشن اینستاگرام که از محبوبیت بسیار زیادی در ایران برخودار است و خیلی خوب می توانید در این محیط برند خود را به کاربران معرفی کنید و دیگری نرم افزار پیام رسان تلگرام است که در حال حاضر بهترین نرم افزار برقرای ارتباط با مخاطبان و کاربران است. حضور و فعالیت شما از طریق این دو اپلیکیشن برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است.  

فعالیت در اینستاگرام

این را باید بدانید که در شروع کار و  فعالیت بسیار خوب است که یک حساب کاربری هم در اینستاگرام داشته باشید درست مثل فیسبوک مخصوصا که حساب کاربری شما می تواند به حساب کاربریتان در فیسبوک متصل شود ( درواقع شما باید این کار را انجام دهید.) یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام تبدیل حساب کاربری شما به یک حساب کاربری تجاری است که دقیقا برای کسب و کار ها و تجارت طراحی شده. به این طریق شما باید صفحه ی فیسبوک خود را به اینستاگرام خود متصل کنید و پس از آن می توانید خیلی بهتر فعالیت در اینستاگرام خود را بررسی کنید. شما باید مطمئن باشید که موارد زیر در فعالیت شما در اینستاگرام مورد توجه قرار می گیرد:
  • مطمئن شوید که آدرس و راه های تماس را به درستی وارد کرده اید (سعی کنید حتما همه ی راه های تماس را وارد کنید)
  • مطالب به روز پست کنیدو باید این کار را مرتب و به طور روزانه انجام دهید.
  • حتما برای مطالب از عکس های مفید استفاده کنید، تمرکز اصلی اینستاگرام بر روی عکس های شماست نه مطالبی که می نویسید پس باید در درجه ی اول عکس های مناسب و با کیفیتی را برای مطالب خود ایجاد کنید.
  • سعی کنید از انواع هشتگ ها و آدرس دهی ها استفاده کنید، این کار تاثیر بسیار زیادی بر روی محبوبیت شما و مطالبتان خواهد داشت
  • .و ...

فعالیت در تلگرام

تلگرام هم دیگر اپلیکیشنی است که ما تاکید بسیار زیادی داریم حتما از آن و امکاناتش برای کسب و کار خود استفاده کنید. برخلاف اینستاگرام که شما راه های زیادی برای جذب فالوور و مخاطب دارید در تلگرام باید مخاطبان مستقیما به سراغ شما بیایند و درواقع شما برای معرفی کانال خود راه های زیادی ندارید. البته در این مورد ما در بستراه می توانیم شما را راهنمایی کنیم و راه هایی وجود دارد که می توان کانال تلگرام را به مخاطبان معرفی کرد، از طریق تبلیغات در دیگر کانال ها گرفته تا معرفی کانال شما در اینستاگرام و سایت های اینترنتی و ... نکته ی مهم این است که شما باید کاری کنید که کاربران وقتی به کانال شما می ایند دیگر از آن خارج نشوند. شما باید با تمرکز بر روی تخصص خودتان و کسب و کارتان محتوای مناسب تولید کنید و در نتیجه کاربرانی که به کانال شما می ایند حتما در آن عضو می شوند. بعد از آن هم شما تعداد قابل توجهی کاربر همیشگی دارید که مرتبا از محصولات شما بازدید می کنند و به نوعی خریدار همیشگی شما محسوب می شوند. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام