بهبود سئوی سایت و ارتباط آن با شبکه های اجتماعی (قسمت سوم)

آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه

clock icon یکشنبه 21 آبان 1396

بهبود سئوی سایت و ارتباط آن با شبکه های اجتماعی (قسمت سوم)

درد ادامه ی مطالب درباره ی فعالیت در شبکه های اجتماعی درمورد فیسبوک و لینکدین و نوع فعالیت در این دو سایت صحبت کردیم.  فراموش نکنید که شما حتما باید به این نکات توجه کنید و فعالیت در شبکه های اجتماعی از همان ابتدای کار با اهمیت است، شما می توایند با استفاده از ظرفیت های این پلتفرم ها به مراتب زودتر و اصولی تر فعالیت خود را به مخاطبان معرفی کنید و فروش بهتری داشته باشید.

در این مطلب می خواهیم به دو مورد دیگر از شبکه های اجتماعی بپردازیم که می توانند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشند، این شبکه ی اجتماعی عبارت اند از : Google Plus و YouTube

فعالیت در Google Plus:

صرف بودن در شبکه ی اجتماعی Google Plus مثل هر شبکه ی دیگری برای شما می تواند پر سود باشد. شما در این شبکه می توانید به راحتی با عده ی زیادی ارتباط برقرار کنید و با فعالیت صحیح در آن برند خود را به بقیه معرفی کنید. این ها همان چیزی هستند که ما می خواهیم! اما نکته ی دیگری هم وجود دارد. شما با بودن در یکی دیگر از پلتفرم های گوگل می توانید از دو جهت سود ببرید. اگر چه در هیچ کجا اعلام نشده که استفاده از ابزار های گوگل برای سایت امتیاز محسوب می شود اما به نظر نمی رسد گوگل خیلی راحت از ابزار های خود بگذرد و توجهی به استفاده کنندگان آن نداشته باشد. مورد دوم هم این است که شما با حضور در Google Plus مقداری از اطلاعاتتان را از این طریق در اختیار گوگل قرار می دهید، اطلاعاتی که در حالت معمول نمی توانید مستقیما به گوگل آن را عرضه کنید پس در نتیجه گوگل از اطلاعات شما استفاده کرده و در جست و جو های بعدی شما را در نتایج بهتری نشان می دهد که این همان بهبود سئوی سایت می باشد. در آخر نکته ای که باید یادآوری کنم این است که سعی کنید در این شبکه های اجتماعی فعال باشید، حضور داشتن در این پلتفرم ها بدون فعالیت مناسب و منظم نتیجه ای نخواهد داشت.

فعالیت در YouTube:

یکی از مواردی که در آغاز صحبتم به آن اشاره کردم و حالا می خواهیم به توضیح و بررسی آن بپردازیم بحث استفاده از شبکه های اشتراک فیلم است. این شبکه ها نیز به نوعی شبکه ی اجتماعی محسوب می شوند و کاربران زیادی از آن ها هر روز استفاده می کنند. حضور در شبکه ی یوتیوب می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی ترافیک و سئوی سایت شما بگذارد، علاوه بر آن می تواند تاثیر بسیار زیادی هم بر روی برند سازی و معرفی محصولات شما داشته باشد. شما می توانید با تولید محتوای ویدیویی مناسب و با کیفیت در یوتیوب مخاطبان زیادی را جذب خود کنید و به این طریق فروش خود را بالا ببرید. توجه کنید که از قابلیت های درج آدرس اصلی سایت، تگ موقعیت جغرافیایی و درج آدرس فروشگاه و کسب و کار، حتما استفاده کنید.

فعالیت در آپارات:

شبکه ی اشتراک ویدیوی آپارت که با الهام از یوتیوب راه اندازی شد حالا به عنوان بزگترین سایت اشتراک ویدیو در ایران شناخته می شود. شما باید بتوانید از ظرفیت های بسیار زیاد این سایت هم استفاده کنید. آپارت می تواند با بک لینک به سایت شما تاثیر مستقیم بر سئو و با انتشار ویدیو ها تاثیر غیر مستقیم بر فروش محصولات شما داشته باشد. برای استفاده از هر یک از مواردی که تا کنون گفته شده استراتژی های فعالیت وجود دارد که فعالیت طبق آن ها باعث می شود شما از موفقیت بسیار بیشتری در این زمینه برخوردار شوید. شما می توانید برای استفاده از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه ی طراحی وب در شهر شیراز و جنوب کشور، مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و … می توانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید.

مطالب مشابه

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

شرکت دیجیتال مارکتینگ شیراز

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

راهنمای سایز عکس و ویدئو در اینستاگرام

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

عکس پروفایل اینستاگرام | اهمیت و ویژگی های آن

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی و رایج ترین انواع صفحات اینستاگرام